Українська

Розпорядок дня молодший класів на 2023-2024 роки

Світличка 1

  • 09:00 – 10:30  Заняття
  • 10:30 – 11:00  Обід
  • 11:00 – 11:30  Заняття
  • 11:30 – 12:00  Спів/Танці

 

Кімната – 129

Керівник – Юлія Коцавер

Світличка 2

  • 09:00 – 09:30   Заняття
  • 09:30 – 10:00 Спів/Танці
  • 10:00 – 10:30  Заняття
  • 10:30 – 11:00  Обід
  • 11:00 – 12:00  Заняття

 

Кімната – 140

Керівник – Юлія Встрєтєнцева

Світличка 3

  • 09:00 – 10:00  Заняття
  • 10:00 – 10:30  Спів/Танці
  • 10:30 – 11:00  Обід
  • 11:00 – 12:00  Заняття

 

Кімната – 142

Керівник – Вікторія Бондаренко

Світличка 4

  • 09:00 – 10:30  Заняття
  • 10:30 – 11:00  Обід
  • 11:00 – 11:30 Спів/Танці
  • 11:30 – 12:00  Заняття

 

Кімната – 136

Керівник – Марта Мацелюx

Підготовчий 1

  • 09:00 – 11:00  Заняття
  • 11:00 – 11:40  Обід
  • 11:40 – 12:20  Спів/Танці
  • 12:20 – 01:00  Заняття

 

Кімната – 116

Керівник – Катря Кузьмович

Підготовчий 2

  • 09:00 – 11:00  Заняття
  • 11:00 – 11:40  Обід
  • 11:40 – 12:20  Спів/Танці
  • 12:20 – 01:00  Заняття

 

Кімната – 117

Керівник – Оксана Каповська

1-й Клас - А

  • 09:00 – 11:00  Заняття
  • 11:00 – 11:40  Обід
  • 11:40 – 12:20  Заняття
  • 12:20 – 01:00  Спів/Танці

 

Кімната – 127

Керівник – Аліна Стовбун

1-й Клас - B

  • 09:00 – 11:00  Заняття
  • 11:00 – 11:40  Обід
  • 11:40 – 12:20  Заняття
  • 12:20 – 01:00  Спів/Танці

 

Кімната – 125

Керівник – Анастасія Руденко

2-й Клас - A

  • 09:00 – 11:00  Заняття
  • 10:20 – 11:00  Спів/Танці
  • 11:00 – 11:40  Обід
  • 11:40 – 01:00  Заняття

 

Кімната – 114

Керівник – Леся Коваль

2-й Клас - B

  • 09:00 – 11:00  Заняття
  • 10:20 – 11:00  Спів/Танці
  • 11:00 – 11:40  Обід
  • 11:40 – 01:00  Заняття

 

Кімната – 111

Керівник – Оленка Дубчак

3-й Клас

  • 09:00 – 11:00  Заняття
  • 11:00 – 11:40  Спів/Танці
  • 11:40 – 12:10  Обід
  • 12:10 – 01:00  Заняття

 

Кімната – 203

Керівник – Таня Вілкенс

4-й Клас

  • 09:00 – 11:00   Заняття
  • 11:00 – 11:40  Спів/Танці
  • 11:40 – 12:10   Обід
  • 12:10 – 01:00  Заняття

 

Кімната – 205

Керівник – Ірина РибитваНаталя Тесля

5-й Клас

  • 09:00 – 09:40  Заняття
  • 09:40 – 10:20  Спів/Танці
  • 10:40 – 11:40   Заняття
  • 11:40 – 12:10  Обід
  • 12:10 – 01:00  Заняття

 

Кімната – 202/204

Керівник – Олександр ЯневськийМарина Слєсарєва

Розпорядок дня старших класів на 2023-2024 роки

Розклад занять складається з 4-тижневого циклу, який повторюється.  Нижче вказані дати для кожного з 4-х тижневих розкладів

Список субот із розкладом на Тиждень 1

  • 16-те Вересня
  • 21-ше Жовтня
  • 18-те Листопада
  • 27-ме Січня
  • 2-ге Березня
  • 6-те Квітня
  • 11-те Травня

6-й Клас

7-й Клас

8-й Клас

9-й Клас

Розклад занять складається з 4-тижневого циклу, який повторюється.  Нижче вказані дати для кожного з 4-х тижневих розкладів

Список субот із розкладом на Тиждень 2

  • 30-те Вересня
  • 28-ме Жовтня
  • 2-ге Грудня
  • 3-тє Лютого
  • 9-те Березня
  • 13-те Квітня
  • 18-те Травня

6-й Клас

7-й Клас

8-й Клас

9-й Клас

Розклад занять складається з 4-тижневого циклу, який повторюється.  Нижче вказані дати для кожного з 4-х тижневих розкладів

Список субот із розкладом на Тиждень 3

  • 7-ме Жовтня
  • 4-те Листопада
  • 12-те Грудня
  • 10-те Лютого
  • 16-те Березня
  • 20-те Квітня

6-й Клас

7-й Клас

8-й Клас

9-й Клас

Розклад занять складається з 4-тижневого циклу, який повторюється.  Нижче вказані дати для кожного з 4-х тижневих розкладів

Список субот із розкладом на Тиждень 4

  • 14-те Жовтня
  • 11-те Листопада
  • 16-те Грудня
  • 6-те Січня
  • 24-те Лютого
  • 23-тє Березня
  • 27-ме Квітня

6-й Клас

7-й Клас

8-й Клас

9-й Клас